GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skålfat 5922108
nr 592 2108
Skålfat
signerad Lalique, diameter: 27
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 19:15:32
3/8 18:39:35
300 kr
3/8 19:09:29